Hodnocení utkání v Českých Budějovicích delegátem

13096_428743363950630_5362832689798258944_nSESTAVA BOMBARĎÁCI VĚTŘNÍ:
Štefan Beránek – Michal Dychtl, Martin Svoboda, Milan Homer, Radek Soukup, Jiří Babouček, Jakub Grznárik, Jan Sláma, Václav Cais, Rudolf Weinhard, Zbyněk Ginzel, Petr Cába
SESTAVA SMR PLUS ZLÍN:
Ondřej Soukeník – Tomáš Haloda, Josef Cieslar, Ivo Světlík, Václav Křepelka, Zdeněk Julina, Jan Chvíla, Jakub Zapletal, Daniel Kahaja

Hráči obou družstev vstoupili do utkání opatrně, s cílem neudělat chybu a neinkasovat jako první, takže divákům, kteří se sešli v solidním počtu, moc podívané v úvodních minutách nenabídli. Výjimkou byla šestá minuta, ve které sehráli domácí moc pěknou kombinaci, která skončila přesným zakončením Weinharda, který poslal svůj tým do vedení. Po vedoucí brance si ještě domácí připravili další příležitost, ale tu již nevyužili a s přibývajícími minutami začali získávat více ze hry hosté ze Zlína. Do přestávky se také zlínští dočkali zaslouženého vyrovnání a do kabin se šlo za stavu 1:1. S tímto stavem nakonec mohli být více spokojeni sálovkáři z Větřní, protože po jejich hrubé chybě šli na brankáře Beránka sami dokonce tři hráči Zlína, ale zakončit se jim nepodařilo.