Header
Header
Header
Header

12512445_578582708966694_159833238699556886_nNa nedělní dvojutkání s Adrií a Větřním byli nominováni: Soukeník, Julina, Haloda, Kostka, Ulman, Talaš, Chvíla, Kučera, Hřebačka, Křepelka, Kamenčák a jeden z dvojice Barcuch- Okál. Doufáme, že všichni ostatní přijdou svůj tým podpořit. Sraz v neděli v 10:10 v šatně haly Euronics.

Nejlepší hráči víkendu

Prosinec 4th, 2017 | Vloženo jsou in Celostátní liga - (0 komentářů)

1980078_578583978966567_1655369609170133090_onejlepším brankářem v Poličce byl podle delegáta Ondřej Soukeník a nejlepším hráčem Marek Srkal z Jilemnice.

Nejlepší hráči víkendu

Listopad 30th, 2017 | Vloženo jsou in Celostátní liga - (0 komentářů)

968993_578586062299692_1495375897725215565_nDle hodnocení delegáta byly nejlepším brankářem v Praze Ondra Soukeník a nejlepším hráčem Lukáš Koutecký za Sparty.

20171118_164628Dle hodnocení delegáta byl nejlepším brankářem turnaje v Mohelmici Miroslav Lebánek a nejlepším hráčem Sedláček ze Šakalů.

10333744_578584452299853_463525214867083643_oPodle hodnocení delegáta byl nejlepším hráčem turnaje Tomáš Haloda a nejlepším brankářem Beránek z Větřní.

Rozpis CL 2017/18

Srpen 10th, 2017 | Vloženo jsou in Celostátní liga - (0 komentářů)

20160512_120933Neúplný rozpis ligy, který bude postupně doplňován můžete najít zde:Rozpis CL

Futsal Zlín 2016-2017 2CELOSTÁTNÍ LIGA – ZÁPAS O 3.MÍSTO

SMR Plus Zlín – AC Sparta Praha 3:1 (0:1) góly Talaš 2, Julina

sestava: Soukeník – Talaš, Kostka, Světlík, Julina – Haloda, Ulman, Kovář, Chvíla – Zapletal, Kahaja, Brhel

Tak jsme třetí, no a co

Březen 6th, 2017 | Vloženo jsou in Celostátní liga - (0 komentářů)

20170305_122856Po neskutečně smolném závěru s Poličkou kdy jsme dostali rozhodující gól v poslední vteřině zlatého poločasu na nás zbyl souboj o třetí místo, ve kterém jsme po vítězství nad Spartou vybojovali bronzové medaile.

2017_FFFINAL FOUR 2017 – program

4.3.-5.3.2017, Praha-Radotín

Sobota 4.3.2017 – SEMIFINÁLE

13:00 – 1. zápas Chemcomex Praha (1) – AC Sparta Praha (4)
15:00 – 1. zápas SMR Plus Zlín (2) – VPS Novabrik Polička (3)
17:00 – 2. zápas AC Sparta Praha (4) – Chemcomex Praha (1)
19:00 – 2. zápas VPS Novabrik Polička (3) – SMR Plus Zlín (2)

Neděle 5.3.2017
11:00 utkání o 3. místo
13:00 Finále

12191790_531838383641127_3888004610387753356_nPřenosy z letošního Final four bude přenášet TV Com.cz ( http://www.tvcom.cz/ )