Header
Header
Header
Header

Historie Celostátní ligy

HISTORIE   Celostátní ligy   2005 až 2010

Celostátní liga PLAY OFF 2009/2010 – 6.-7.3.2010

Semifinále:
CHEMCOMEX Praha „A“ – SK BENAGO Slavičín 4:1
SC Premium Stonava – VPS NOVABRIK Polička „A“ 2:1
SK BENAGO Slavičín – CHEMCOMEX Praha „A“ 1:8
VPS NOVABRIK Polička „A“ – SC Premium Stonava 4:5

o 3. místo: SK BENAGO Slavičín – VPS NOVABRIK Polička „A“ 3:2
finále: SC Premium Stonava – CHEMCOMEX Praha „A“ 1:3

Konečné pořadí:
1. Chemcomex Praha
2. SC Premium Stonava
3. SK Benago Slavičín

Celostátní liga PLAY OFF 2008/2009 – 6.-7.3.2009, Heřmanův Městec

Semifinále:
SK Goll Běloves – VOKNO Kroměříž 2:5
VPS NOVABRIK Polička „A“ – SC Premium Stonava 2:0
VOKNO Kroměříž – SK Goll Běloves 5:3
SC Premium Stonava – VPS NOVABRIK Polička „A“ 0:4

o 3. místo: SK Goll Běloves – SC Premium Stonava 3:5
finále: VPS NOVABRIK Polička „A“ – VOKNO Kroměříž 2:1

Konečné pořadí:
1. VPS Novabrik Polička
2. Vokno Kroměříž
3. SC Premium Stonava

Celostátní liga PLAY OFF 2007/2008 – 8.-9.3.2008, SH Jilemnice

Semifinále:
SF BENAGO Jestřabí „A“ – VPS NOVABRIK Polička „A“ 0:0
CHEMCOMEX Praha „A“ – SC PREMIUM Havířov 1:2
VPS NOVABRIK Polička „A“ – SF BENAGO Jestřabí „A“ 2:3
SC PREMIUM Havířov – CHEMCOMEX Praha „A“ 1:3

o 3. místo:VPS NOVABRIK Polička „A“ – SC PREMIUM Havířov 2:5
finále: SF BENAGO Jestřabí „A“ – CHEMCOMEX Praha „A“ 0:1

Konečné pořadí:
1. Chemcomex Praha
2. SF Benago Jestřabí
3. SC Premium Havířov
10. VŠSK Univerzita Zlín

Celostátní liga PLAY OFF 2006/2007 – 10.-11.3.2007

Semifinále:
CHEMCOMEX Praha – VPS NOVABRIK Polička 2:4
SC PREMIUM Havířov – SK KOMINTE Jestřabí 2:3
VPS NOVABRIK Polička – CHEMCOMEX Praha 1:5
SK KOMINTE Jestřabí – SC PREMIUM Havířov 0:4

o 3. místo: SK KOMINTE Jestřabí – VPS NOVABRIK Polička 2:6 (0:3)
finále: CHEMCOMEX Praha – SC PREMIUM Havířov 3:4 (2:0)

Konečné pořadí:
1. Premium Havířov
2. Chemcomex Praha
3. VPS Novabrik Polička
4. SK Kominte Jestřabí
5. VŠSK Univerzita Zlín

Celostátní liga P L A Y O F F 2005/2006 – 4.-5.2006, SC Radostova Luhačovice

Semifinále:
DAS VPS Polička 4 : 3 SF Klimco Darkovice (pozn.: řádná hrací doba 2:2, po prodloužení 3:3 a na penalty 4:3)
Chemcomex Praha 6 : 0 Vokno Kroměříž
SK Jerevan Slavičín 2 : 3 DAS VPS Polička (pozn.: řádná hrací doba 2:2, po prodloužení 2:3)
SC Premium Havířov 1 : 3 Chemcomex Praha

o 3. místo: 10:00 SK Jerevan Slavičín 1 : 8 SC Premium Havířov
finále: 11:30 DAS VPS Polička 1 : 5 Chemcomex Praha

Konečné pořadí:
1. Chemcomex Praha
2. DAS VPS Polička
3. SC Premium Havířov
4. SK Jerevan Slavičín
7. VŠSK Univerzita Zlín