Header
Header
Header
Header

Zápasy a výsledky

SEZÓNA 2018/2019

1.turnaj SOBOTA 10.11.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – Speed Otrokovice 0:2 (0:0)

Futsal Zlín B – FC Internazionale Otrokovice 1:7 (0:3) gól Holík T.

 

2.turnaj SOBOTA 17.11.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – BadBoys Louky 5:2 (1:1) góly Velev 2, Chludil, Julina, Holík T.

Futsal Zlín B – SK Bure Hulín 4:6 (4:1) góly Julina, Tsogoo, Haloda, Skřivánek

 

3.turnaj SOBOTA 8.12.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – Young Boys Baťov 2:1 (0:0) góly Holík T., Kamenčák

Futsal Zlín B – Hošani Skaštice 4:7 (2:4) góly Holík T. 2, Velev, Plata

 

4.turnaj SOBOTA 22.12.2018 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B – Oldstars Kroměříž 2:2 (1:1) góly Plata, Chludil

Futsal Zlín B – Futsal Kroměříž 1:5 (0:4) gól Krhut

Futsal Zlín B – ASC Bohuslavice 1:3 (1:0) gól Plata

 

NADSTAVBOVÁ ČÁST

5.turnaj SOBOTA 5.1.2019 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B (8) – Futsal Kroměříž (2) 1:1 (0:1) gól Plata

Futsal Zlín B (8) – Young Boys Baťov (10) 5:2 (1:2) góly Krhut 2, Chludil, Zapletal

 

6.turnaj SOBOTA 19.1.2019 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

Futsal Zlín B (8) – SK Bure Hulín (6) 1:0 (0:0) gól Velev

Futsal Zlín B (8) – ASC Bohuslavice (4) 1:2 (0:1) gól Velev

 

ČTVRTFINÁLE (na 2 vítězné utkání)

7.turnaj SOBOTA 26.1.2019 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

1.zápas: Hošani Skaštice (1) Futsal Zlín B (8) 3:0 (1:0)

2.zápas: Futsal Zlín B (8) – Hošani Skaštice (1) 0:2 (0:0)

 

ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ NA 5. – 8. MÍSTĚ

8.turnaj SOBOTA 2.2.2019 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

1.zápas: Futsal Kroměříž (2) – Futsal Zlín B (8) 7:3 (4:2) góly Hřebačka 2, Okál

2.zápas: Futsal Zlín B (8) – Futsal Kroměříž (2) 1:6 (0:2) gól Chludil

 

FINÁLE/ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ

9.turnaj SOBOTA 16.2.2019 (Sportovní hala Otrokovice-Štěrkoviště)

o 9.místo: Bad Boys Louky (9) – Young Boys Baťov (10) 6:4

o 7.místo: Speed Otrokovice (4) – Futsal Zlín B (8) 9:2 (4:0) góly Hřebačka 2

o 5.místo: Futsal Kroměříž (2) – ASC Bohuslavice (3) 2:0

o 3.místo: SK Bure Hulín (6) – Oldstars Kroměříž (7) 3:3 PK 3:2

FINÁLE: Hošani Skaštice (1) – FC Internazionale Otrokovice (5) 4:4 PK 2:3

Zanechej vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>