Header

Author Archives: jsou

2.čtvrtfinále s Poličkou

Únor 17th, 2024 | Vložil jsou in Celostátní liga - (0 komentářů)

Ve sportovní hale Datart jsme bohužel nevyužili matchball a prohráli jsme 2:3. Náš 1.gol vstřelil po nacvičeném signálu Tomáš Holík, a 2 minuty před koncem vykřesal naději gólem na 2:3 Tomáš Haloda. Bohužel vyrovnat se nám již nepodařilo, takže musíme k rozhodujícímu zápasu znovu do Poličky.

Toto utkání bylo 60. pro Tomáše Holíka, 170. pro Jakuba Zapletala 270. pro Zdeňka Julinu.DSC_0221

1. čtvrtfinále s Poličkou

Únor 11th, 2024 | Vložil jsou in Celostátní liga - (0 komentářů)

20200208_204203První čtvrtfinálový zápas s Poličkou nám vyšel velmi dobře a po vítěztví 5:3 jsme udělali první krok k postupu do Final four.

V zápase se hattrikem zaskvěl Matěj Votava, který v něm vstřelil naši 1070. branku. Pro Edu Jakubčíka to byl 40. zápas v našem dresu.

Český pohár

Únor 4th, 2024 | Vložil jsou in Nezařazeno - (0 komentářů)

Dominik DvořáčekV letošním finálovém turnaji Českého poháru jsme získali bronzové medajle, kdy o finále jsme přišli díky překvapivé porážce Chemcomexu od Suché Vody.

První utkání proti Suché Vodě bylo 10. pro Vítka Dorazila a 30. pro Dominika Dvořáčka. Matěj Votava v něm vstřelil svoji 1. branku.

V utkání proti Chemcomexu vstřelil Dominik Dvořáček naši 1060. branku.

Utkání proti Větřní bylo 270. utkání a Dominik Dvořáček v něm vstřelil svoji 10. branku.

Utkání o třetí místo bylo 230. utkání pro Honzu Chvílu a 10. utkání  Petra Jiráčka.

Dominik Dvořáček se stal s 5 brankami nejlepším střelcem turnaje.

DSC_0234V posledním kole základní části v Mohelnici se nám konečně povedlo naplno bodovat a vybojovat konečné 6. místo před Play off.

V prvním utkání zlínské mužstvo i bez tří hráčů základní sestavy Tomáše Holíka, Vítka Dorazila a Přemysla Krejčího, udolalo Poličku 2:1.

,,Povedl se nám začátek. Už v první minutě nás poslal do vedení Jiráček. V 11. minutě jsem přidal druhou branku, a vedli jsme 2:0. Polička ještě v prvním poločase v 16. minutě Trojánkem korigovala na 1:2. Ve druhé půli, kdy se útočné akce střídaly na obou stranách, jsme si zisk tří bodů pohlídali. Důležité rovněž bylo, že jsme se mohli spolehnout na gólmana Jakubčíka,“ potěšil skalp třetího celku tabulky kapitána vítězného celku Zdeňka Julinu.

Toto utkání bylo 10.utkání pro Filipa Kolaříka v našem dresu a Zdeněk Julina v něm vstřelil svoji 130. branku.

Ve druhém střetnutí Zlín zdolal pátý tým soutěže Varnsdorf 3:2.

,,V první dvacetiminutovce se oba celky nemohly dostat do tempa. Hráčům chybělo větší nasazení. Poprvé skóroval až v 19. minutě Haloda. Na druhý gól se čekalo až do dvaatřicáté minuty, kdy se do sítě Severočechů trefil opět Tomáš Haloda. Záhy jsme udělali dvě chyby v defenzívě a Varnsdorf v 36. minutě vyrovnal na 2:2. Poté jsme si vzali time out, naše hra se uklidnila a ještě jsme vstřelili vítěznou branku. O tu se postaral dvě minuty před koncem střetnutí po kombinaci s Petrem Jiráčkem Filip Kolařík,“ raduje se i z druhé sobotní výhry Julina.

Toto utkání bylo 10.utkání pro Petra Votavu v našem dresu a Tomáš Haloda v něm vstřelil svoji 290. branku.

V tabulce po základní části skončilo zlínské mužstvo na 6. místě. První místo vybojoval Rudolfov, druhý je obhájce titulu Chemcomex Praha, třetí příčka patří Poličce.

Ve čtvrtfinále se Zlín utká s Poličkou. Série hraná na dva vítězné zápasy začíná v sobotu 10. února.

Otrokovický turnaj

Leden 23rd, 2024 | Vložil jsou in Celostátní liga - (0 komentářů)

sport.videoV prvním sobotním duelu jsme uhráli plichtu s úřadujícím mistrem republiky Chemcomexem Praha 1:1.Domácí v utkání od 20. minuty, kdy se trefil Haloda, vedli 1:0. Pražané ale hned na začátku druhého poločasu v jednadvacáté minutě Šnídlem srovnali stav na 1:1.
,,Hosté zápas odehráli v okleštěné sestavě. Proto se soustředili na obranu. My jsme měli po celý průběh utkání výraznou převahu. Neproměňovali jsme však šance. Duel jsme ale mohli strhnout na naši stranu. V poslední minutě Votava neproměnil penaltu “ mrzí vedoucího zlínského družstva Františka Dorazila.

Ve druhém sobotním souboji Zlín remízoval s Kladnem 4:4.
Domácí si po gólech Holíka a Jiráčka (který byl 1.gólem Petra v našem dresu a naše celkově 1050) vypracovali v 8. minutě dvoubrankový náskok. Kladno v 10. minutě Průchou korigovalo na 2:1. V dalším průběhu zápasu Zlín vedl 3:1 a 4:2. Přesto na výhru nedosáhl. O vyrovnání se postaral v poslední minutě po šťastné dorážce nepokrytý Kraus.
,,Herně se nám utkání povedlo. Hráčům nechybělo nasazení ani pohyb. Byli jsme útočnějším mužstvem. Kladno ovšem našemu tlaku odolávalo. V závěru duelu jsme se díky zbytečným faulům dostali pod tlak. Vyrovnávací gól Kladna jsme však neměli inkasovat. Tomu předcházela velká chyba v naší defenzívě,“ konstatoval zklamaný František Dorazil.

Turnaj v Moravské Třebové

Leden 14th, 2024 | Vložil jsou in Celostátní liga - (0 komentářů)

20160514_141146První utkání proti Rudolfovu bylo také  1. utkáním Petra Jiráčka v našem dresu a 30. utkáním Edy jakubčíka a 260. utkáním Zdeňka Juliny.

Delegát ho hodnotil takto:

Zlínští v utkání proti velkému favoritovi předvedli velmi dobrý výkon, s novou posilou ve svých řadách, když si premiéru v celostátní lize v sálovém fotbalu-futsalu v sobotu odbyl v mohelnické sportovní hale bývalý reprezentant ČR Petr Jiráček. V prvním utkání nebyl se svými spoluhráči daleko od bodového zisku s Rudolfovem, se kterým sehráli více než vyrovnaný zápas, zvláště ve druhé části byli lepším mužstvem, ale paní štěstěna jim nakonec nepřála, když soupeř vstřelil vítěznou branku z volného kopu 19 vteřin před koncem.
Ozdobou na obou stranách byly výkony brankářů

Utkání proti Větřní bylo 160 utkání Jakuba Zapletala.

V utkání mužstev ze spodních pater se začalo oboustranně ve vysokém tempu, s mírnou převahou zlínských, bombarďáci ovšem využívali každou příležitost k ohrožení soupeře, nejblíže k otevření skore byl velmi aktivní Bauer, který orazítkoval v 11 min. břevno zlíňanů, kteří měli nadále více ze hry, ale byla to jen neplodná převaha, když byli již oba soupeři smíření s dělbou bodů, proti byl nestárnoucí kapitán zlínských
Julina, který nechytatelnou střelou z levé strany rozhodl o vydřené, ale zasloužené výhře posledního mužstav tabulky, jenž se předvedl na dnešním turnaji v dobrém světle.

Jubilea z Poličky

Leden 14th, 2024 | Vložil jsou in Jubilea - (0 komentářů)

Filip KolaříkNa prvním turnaji po Novém roce v Poličce odehrál proti Varnsdorfu svoje 1.utkání za náš tým Lukáš Juhás. V zápase proti Šakalům vstřelil 1.branku za náš tým Petr Votava a Filip Kolařík vstřelil již 1040. branku našeho týmu.

Jubilejní utkání

Prosinec 17th, 2023 | Vložil jsou in Jubilea - (0 komentářů)

Dominik DvořáčekUtkání proti Kladnu bylo 20.utkání Dominika Dvořáčka v našem dresu.

Prosinec 8th, 2023 | Vložil jsou in Jubilea - (0 komentářů)

20170517_204100Utkání proti Větřní bylo 50. utkání Tomáše Holíka v našem dresu.

Hodnocení turnaje v Budějovicích

Prosinec 8th, 2023 | Vložil jsou in Celostátní liga - (0 komentářů)

DSC_0198Větřní:Zlín 3:3

Skóre otevřel Dvořáček, který dorážel na brankové čáře nahrávku z pravé strany hřiště. Ve 4. minutě brankář domácích vyhodil míč přímo na nohu Juliny a ten se nemýlí. 0:2. V 7. minutě snížil Ješina rychlou a přesnou střelou po zemi přesně k tyči. V 15. minutě všem zatrnulo, po srážce s útočníkem Zlína zůstal brankář Bombarďáků ležet v brankovišti a nikdo netušil, jak vážné zranění to bude. Doufali jsme, že se zase postaví na nohy a bude pokračovat ve hře. To se naštěstí stalo a hned po rozehrání míče dokázali Bombarďáci srovnat na 2:2.Ve 20. minutě využili zlínští špatné domluvy mezi brankářem a obráncem a Holík do prázdné brány neměl problém zakončit. Zranění domácího brankáře bylo vážnějšího rázu, proto ho musel zastoupit hráč ze střídačky. Ve 34. minutě prošel Cais celým hřištěm a střelou přes brankoviště trefil přesně místo nepokryté hostujícím brankářem. 3:3. Pro domácí to byl zlatý bod po stoprocentních šancích hostů, kdy Chvíla trefil tyč a Holík netrefil prázdnou bránu.

Rudolfov:Zlín 3:1

V 8. minutě brankář Zlína s nasazením vlastního zdraví zneškodnil bombu od domácího hráče a zůstal ležet na hrací ploše. Opět nikdo netušil vážnost zranění. Ocelový Eda se po krátkém ošetření zvedl a pokračoval ve výborném výkonu. O minutu později ho domácí Pecka prostřelil 1:0 a tímto výsledkem skončil první poločas. Začátek druhého poločasu byl bleskový. Hostující obrana si připadala jako na kolotoči a tuto akci zakončil Hric. 2:0. Ve 24. minutě vykřesal naději Chvíla, který trefil přímo pod břevno. 2:1. Třetí branka-opět Pecka, kdy se k němu odrazil míč od hostující obrany ze zahraného trestného kopu, kdy před ním byla pouze odkrytá brána. 3:1.