Header

Author Archives: jsou

Slovensko

Září 27th, 2017 | Vložil jsou in Nezařazeno - (0 komentářů)

20170927_124006Opět klasika- ani jsme nebyli o tolik horší, ale nebyli jsme schopni ubránit brankoviště a proměňovat šance. Prohráli jsme se zkušenými Slováky 3:8, když jsme dali pouze 1 penaltu z 6 a nastřelili 4 tyče. Naše góly dali Hřebačka, Vančura a Julina. Zítra souboj útěchy s Ukrajinou o 5. místo.

Rusko

20170926_123414Ačkoliv to zní po výsledku 4:12 neuvěřitelně, herně jsme byli soupeři vyrovnaní. Ti však měli perfektně nacvičenou jednu herní variantu ze které nám sázeli jednu branku za druhou: přehození bránícího hráče obloučkem do brankoviště ve kterém my nemůžeme hrát a on pak pohodlně skóruje. A když jsme mu v tom nedovoleně zabránili bezpečné proměňovali jednu penaltu za druhou. Nám se stejná varianta povedla jen jednou, takže jsme nakonec vysoko prohráli. Naše góly dali 2x Julina a 2x Vančura.

Dnes Slováci budou hrát asi to samé. Doufejme že v tom nebudou tak šikovní.

Katalánsko

Září 26th, 2017 | Vložil jsou in Nezařazeno - (0 komentářů)

20170925_230844První poločas se naši borci, kteří všichni hráli mikrofutsal poprvé, hledali, ale přesto jsme ho góly Juliny a Holíka vyhráli 2:0. Druhý poločas již byl mnohem lepší,  kluci se rozstříleli a vzadu udrželi nulu, takže nakonec jsme domácí Katalánce rozstříleli 9:0. O naše branky se nakonec podělili Julina 4x, Holík 2x, Hřebačka 2x a Vančura. Zítra si to rozdáme s favorizovaným Rusy o první místo ve skupině.

DSCN1669V základní skupině A se utkáme nejprve s katalánským klubem Lloret Esportiv a pak s ruským Tandemem. Dále se uvidí. Držte palce. S gambijci na obrázku, kteří jsou ve skupině D se zřejmě nepotkáme:(

Celý rozpis najdete zde: 2017 – III Microfutsal World Cup – Sept 23-29- results

Soustředění repre 21

Září 13th, 2017 | Vložil jsou in Ostatní - (0 komentářů)

Při potvrzení účasti hráče uvést jméno, ročník narození,

mailovou adresu, družstvo, za které hraje a telefonní číslo na    jmenovaného a vše zaslat na mail Szabo.M@seznam.cz do18.09.17                                 Díky

Rozpis CL 2017/18

Srpen 10th, 2017 | Vložil jsou in Celostátní liga - (0 komentářů)

20160512_120933Neúplný rozpis ligy, který bude postupně doplňován můžete najít zde:Rozpis CL

20170517_203804Martin Vančura proti Luganu vstřelil svoji 1. branku v našem dresu a Ivo Světlík svoji 20., která byla současně naše 670.

20170517_203810V zápase proti italské Ticini Novara nastoupil Ivo Světlík ke svému 70. zápasu, Ondřej Pulkert k 20. a Tomáš Holík k 10. Tomáš v něm vstřelil svoj20170517_204100i 1. branku v našem dresu.

Utkání proti izraelskému týmu bylo 1. utkáním Martina Vančury v našem týmu a 20. utkáním Tomáše Kleina. Zdeněk Julina v něm vstřelil svou 100. branku a Tomáš Haloda naši 660. branku.

Den poslední- Švýcarsko

Květen 20th, 2017 | Vložil jsou in Mezinárodní poháry - (0 komentářů)

20170519_110318Tak jak jsme byli zvyklí brzy o 3 góly prohrávat, tentokrát jsme to vzali z opačného konce a po gólech Valkoviče, Vančury a Světlíka jsme brzy 3:0 vedli my. Do poločasu se ještě trefili Chvíla a znovu Vančura, takže jsme šli do kabin spokojeni s pohodlným výsledkem 5:1. Když dal Valkin náš šestý gól, zdálo se, že si v poklidu dokráčíme k vítězství, ale situace se trochu zkomplikovala když soupeř snížil až na 6:4 (jeden gól z penalty) a začal kousat. Naštěstí po výborném napadání Ondry Pulkerta si vstřelil (doslova a dopísmene) vlastní gól a tím se definitivně položil. Vlastňák byl nakonec připsán Světlíkovi, jako poslednímu našemu hráči který se dotknul míče. Závěrečný 8. gól vstřelil Tomáš Haloda a radovali jsme se bohužel z našeho jediného vítězství na LM.

Nebýt první minuty s Izraelem, mohlo možná vše vypadat jinak, ale i přes nelichotivé umístění kluci bojovali, prali se s nepřízní osudu a zraněními a zaslouží všichni pochvalu. 9 místo sice není žádná sláva, ale ostudu jsme určitě neudělali.