Polička- Zlín 1:4

Sestavy:

VPS NOVABRIK Polička – Slaný, Dittrich J.ml., Netolický, Kovář M. ml., Kučera, Jílek, Škoda, Navrátil, Vondra, Kovář M. st.

SMR PLUS Zlín – Haloda, Krčmář, Stojaník, Cieslar, Kutra, Julina, Křepelka, Zubíček Z., Hnilo, Slobodian, Zubíček J., Soukeník

V očekáváném utkání dvou velkých favoritů soutěže byl první poločas vyrovnaný, nikdo nechtěl udělat chybu a jak byla vyrovnaná hra, tak skončil smírně i první poločas, když na vedoucí branku poličského Navrátila, dokázali hosté odpovědět Halodou, v poslední minutě ještě Cieslar trefil tyč domácí branky. Druhý poločas měli však plně hru ve své moci zlínští, což se také promítlo v narůstajícím skóre v jejich prospšěch na konečných 1-4. U domácích se projevila únava z předchozího náročného utkání s Jerevanem a přes věškerou snahu na lepší výsledek proti v pohodě hrajícímu Zlínu to tentokrát nestačilo.

Vamberk- Zlín 2:6

Sestavy:

BOMBY K TYČI Vamberk – Bělka, Klapal, Mráz, Potužník, Volný, Hůlka, Klouda, Dostál, Valášek, Rucker

Jednoznačné vítězství Zlína, který neponechal nic náhodě a od začátku utkání dával jasně najevo, kdo je pánem na hrací ploše.
Domácí i přes velkou snahu tentokrát na velmi dobře hrající zlíňany nestačili a závěrečné skóre je pro ně vzhledem k průběhu celého zápasu přijatelné.

Můžeš sledovat odpověti na tento článek pomocí RSS 2.0 Můžeš zanechat vzkaz , nebo trackback.