SMR Plus Zlín –
Krčmář, Světlík, Cieslar, Hrančík, Julina, Potůček, Chvíla, Kutra, Slobodian, Ulman, Zubíček, Soukeník
Gioia Brno –
Kubica, Prokeš Jakub, Pernica, Prokeš Tomáš, Jašek, Klimeš, Ovčačík, Macko
V utkání Zlína s brněnským nováčkem neponechali domácí nic náhodě a dostali se brzy na počátku utkání 2. min.do vedení Ulmanem, který jejich aktivní hru korunoval ve 14. min. druhou brankou, navíc o minutu později Potůček orazítkoval tyč hostující branky. Hostující Macko v 17. min. vstřelil kontaktní gól, což ale domácí nezaskočilo a Julinou v 19. minutě opět navýšili dvoubrankové vedení 3-1 ve svůj prospěch a tímto výsledkem také skončil první poločas. Ve druhém poločase hosté ožili, Ovčačíkem a Jakešem srovnali stav utkání na 3-3, zlínské tento obrat dokonale zaskočil, a i když se dokázali nadechnout k závěrečnému náporu, na zisk tří bodů to nestačilo.

Můžeš sledovat odpověti na tento článek pomocí RSS 2.0 Můžeš zanechat vzkaz , nebo trackback.