Header
Header
Header
Header

Závěrečný turnaj Krajské ligy Zlín

Únor 12th, 2019 | Vloženo valkin do B tým

SpeedOtrokovice01KRAJSKÁ LIGA – POSLEDNÍ ZÁPAS O 7. MÍSTO

V sobotu 16. února se uskuteční závěrečný turnaj 5. sezóny Krajské ligy Zlín, kde si všechny týmy zahrají 1 zápas hraný na 2 x 20 minut o konečné umístění. Nejdříve v 8 hodin se utkají o 9. místo BadBoys Louky s Young Boys Baťov, kteří odehrají rozhodující 3. zápas v zatím vyrovnané sérii 1:1 na zápasy.

Následně v 8:50 hodin se odehraje zápas o 7.místo , kde nastoupí náš rezervní tým Futsal Zlín B se Speed Otrokovice, kteří byli letošním nováčkem a příjemným překvapením v soutěži.

Následovat bude od 9:40 zápas o 5.místo mezi celky Futsal Kroměříž a ASC Bohuslavice. A na konec přijdou na řadu zápasy o medaile. O bronzovou medaili si to rozdají v 10:30 SK Bure Hulín a Oldstars Kroměříž a na závěr turnaje se odehraje v 11:30 FINÁLE, kde se stejně jako loni střetnou Hošani Skaštice a FC Internazionale Otrokovice, kteří budou chtít Hošanům vrátit loňskou porážku.

Můžeš sledovat odpověti na tento článek pomocí RSS 2.0 Můžeš skočit na konec a zanechat vzkaz. Pinging není nyní povolen.

Zanechej vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>