Header
Header

Úspěšný vstup „Béčka“ do krajské ligy

Listopad 22nd, 2014 | Vloženo valkin do B tým

zlin-slavicinV sobotu 22.11.2014 se naplno rozběhla krajská liga Zlín. A naše Béčko se rozjelo hned od začátku jak dobře namazaný stroj a urvalo v 1.turnaji plný počet bodů. V prvním zápase se utkalo s týmem LA Bartec a od začátku nic nenasvědčovalo tomu, že bychom zápas měli prohrát. V poločase jsme vedli 3:1. Jenže do 2.poločasu jsme nastoupili ukolébáni výsledkem a brzy jsme byli potrestáni 2 brankami a začali se strachovat o výsledek. Naštěstí se ale ukázala síla naší čtverky „mladých pušek“ s věkovým průměrem 19.5 roku, kdy 2 minuty před koncem se přes obranu prosadil Zaple, vystřelil a  golman jen stěží jeho ránu vyrazil před sebe. A pro nováčka Luboše už nebyl žádný problém uklidit míč do poloprázné branky. Poté už jsme si vedení pohlídali a 1.vítězství bylo na světě.

Pages: 1 2

Můžeš sledovat odpověti na tento článek pomocí RSS 2.0 Můžeš skočit na konec a zanechat vzkaz. Pinging není nyní povolen.

1 odpověď

• Valkin says:

Hodnocení 1. turnaje od organizátorů:
    O víkendu odstartovala krajská liga v sálové kopané. Do nového ročníku soutěže nastoupilo všech 13 týmů. V sobotu bylo odehráno prvnich 13 zápasů, přičemž organizátoři byli nejvice zvědaví jak se týmy vyrovnají s přechodem z futsalu k sálové kopané. První zápasy vsak ukázali, že obavy byly zbytečné, přechod pod novou soutěž proběhl bez větších potíží. 3 týmy po prvním kole zůstávají bez ztráty bodu a plní papírové předpoklady Oldstars, Bure a béčko Zlína, které se utkalo s Jerevanem Slavičín a utkání sneslo největší měřítka špičkové sálové kopané. K nejnapinavejsimu utkani došlo mezi týmy Oldstarsu a Sk Baťova, kdy Baťov vedl již v 10.minutě 3:0, ale hráči Oldstsrsu předvedli dokonalý obrat, když nakonec zvítězili 4:3. Zajímavé utkání bylo k vidění i mezi Voknem a Interem, v tomto utkání padlo celkem 8 branek po 4 na obou stranách a zrodila se tak jediná remíza prvniho kola. Zahajovací kolo přineslo i zpestření v podobě doprovodneho programu Dance Insitutu Vitasana a vystoupení pravé brazilské samby. Nejlepším střelcem prvniho kola byl Tomáš Hrušák z týmu Lihovar Kojetín, který se trefil celkem 5x.