Header
Header
Header
Header

Konec letošní sezóny

Únor 20th, 2022 | Vloženo jsou do Celostátní liga

DSC_0234Letošní sezóna pro nás bohužel skončila už ve čtvrtfinále, ve kterém nás vyřadila pražská Sparta. Byli jsme sice 2 poločasy v obou zápasech lepším týmem, ale v těch zbývajících dvou nepovedených jsme inkasovali vždy po 4 gólech a to rozhodlo. Přesto kluci zaslouží pochvalu a poděkování za to, že se i za nepříznivého stavu nevzdávali, bojovali a rvali se až do konce. Snaha o vyrovnání v druhém poločase v Praze byla neskutečná a zasluhuje obdiv. Stačilo málo (proměnit jednu za 2 devítek v prvním zápase?, vyvarovat se laxního začátku v Praze nebo místo trefování konstrukce branky trefit síť ve druhém zápase?) a mohli jsme místo silné Sparty postoupit do Luhačovic my. Takto nám však nezbývá než soupeři k postupu pogratulovat.

Můžeš sledovat odpověti na tento článek pomocí RSS 2.0 Můžeš skočit na konec a zanechat vzkaz. Pinging není nyní povolen.

Zanechej vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>