Header
Header

Baskové

Květen 12th, 2016 | Vloženo jsou do Mezinárodní poháry

20160512_135128Opět utkání pro diváky. V první minutě Pepa Cieslar poslal náš tým do vedení aby se hned spolu s Chvíličem zranil, takže jsme celé utkání prakticky odehráli v šesti. I přesto jsme 7 minut před koncem vedli 3:1 po golech Juldy a Zapleho. Nejdříve Baskové z penalty snížili a 6,6 sekundy před koncem se jim podařilo i vyrovnat- překonali o 9 sekund Poličku. První penaltu Zaple neproměnil, další Tali,Julda a Darek ano, a prože Ondra 2 penalty chytil, radovali jsme se z postupu do semifinále.

Po odpoledním losování je jasné, že nás čeká odveta s Kazachy, kteří se dopoledne ve vyhroceném zápase nejprve porvali s Chemcomexem a pak ho vyřadili.

Můžeš sledovat odpověti na tento článek pomocí RSS 2.0 Můžeš skočit na konec a zanechat vzkaz. Pinging není nyní povolen.