Header
Header

Závěr krajské ligy – Béčko skončilo na 7.místě

Únor 21st, 2015 | Vloženo valkin do B tým

Zlín B - 7.místo 2014-2015SMR Plus Zlín B – TJ Jiskra Otrokovice 8:1 (2:0) góly: Zapletal 3, Kahaja 2, Hubáček 2, Janík

sestava: Metela – Hruška L., Hruška M., Zapletal, Janík – Valkovič, Hubáček, Kahaja

Poslední zápas v letošním ročníku krajské ligy nám vyšel parádně. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a brzy se nám podařilo vstřelit vedoucí branku, kdy se na šestce prosadil náš nejlepší střelec Zaple, který krásně z otočky nekompromisně skóroval. Když už to vypadalo, že poločas skončí naším jednobrankovým vedením, naskytla se nám možnost zahrání přímého kopu z hranice brankoviště. K míči se opět postavil Zaple, nic složitého nevymýšlel a nechytatelnou dělovkou propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:0. A v zápětí rozhodčí foukl do píšťalky – konec 1. poločasu.