Header
Header
Header
Header

…a Zlín- Vysoké Mýto

Listopad 6th, 2014 | Vloženo jsou do Články z tisku

Vysoké Mýto 13-14Ke třetímu utkání proti sobě nastoupili ve žlutomodrém SMR Plus Zlín a v zeleno-bílé FC Družba Vysoké Mýto.

Aniž by se všichni hráči stačili pořádně rozkoukat, žlutomodří již šli do vedení. Julina potáhl míč a poté našel Kováře, který tváří v tvář Morongovi dokázal odčarovat brankáře Vysokého Mýta hned první těžkou střelou – 1:0. Poté při brejkové situaci míč proputoval trasu Julina – Chvíla – Kostka, poslední jmenovaný zakončoval sám před brankářem, Morong si ovšem s jeho střelou poradil. Poté přišla velká příležitost i na druhé straně, kde se tři hráči v zeleno-bílé hnali do protiútoku a v cestě jim stál jediný obránce. Šavelka posunul míč na Lebedu, ten mu rychle vracel, poté když se ovšem Šavelka snažil z první zakončit tak nešťastně netrefil míč. K přímému kopu z dobré pozice se následně postavil Valla Michal, jeho zakončení ale mířilo jen doprostřed branky.

Pages: 1 2

Můžeš sledovat odpověti na tento článek pomocí RSS 2.0 Můžeš skočit na konec a zanechat vzkaz. Pinging není nyní povolen.

Zanechej vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>