Header

Ještě k víkendu Brno: Zlín

Listopad 6th, 2014 | Vloženo jsou do Články z tisku

7-8_kolo_Zlin_07Komentář utkání od studenta žurnalistiky:

V prvním zápase s úderem druhé hodiny odpolední se na palubovku postavily proti sobě Gioia B2Balanace Brno, hrající v černých dresech a SMR Plus Zlín prezentující se ve žlutých barvách.

Utkání začalo ve vysokém tempu, o čemž svědčí změna stavu již v druhé minutě, kdy Kubica v brance domácích likvidoval dobrou střelu Kováře, tu brankář Gioii sice vyrazil, ovšem jen ke Kostkovi, čekajícímu na zadní tyči, který doklepával do odkryté branky – 0:1. O pouhé tři minuty později na to ovšem Gioia dokázala skvěle odpovědět. Po kombinaci okolo vápna soupeře se k míči dostal Havel, ten si na jeden dotyk narazil s Doubravským a poté ve vápně výborně zakončil – 1:1. V další příležitosti se ocitl Doubravský, kterému po individuálním průniku předložil míč Prokeš, Doubravského střelu ale zneškodnil Soukeník v brance Zlína. Dostat se zpět do vedení měli žlutí šanci o pár minut později, když se do breaku hnal Světlík s Křepelkou, druhý jmenovaný se dostal ke střele z mírného úhlu, Kubica v brance Gioii ovšem dobře vyběhl a znemožnil mu tak kloudně zakončit.